خرید پیرنگ

خرید پیرنگ

نرم‌افزار پیرنگ با مبلغ  ۳۷۰ (سیصد و هفتاد) میلیون ریال (برای حداکثر ۱۰۰ کاربر) قابل خریداری بوده و فرایند خرید آن به شرح زیر است:خرید پیرنگ

 1. در ابتدا شایسته است بهره‌بردار هزینه نرم‌افزار را به حساب مدرسه فنّاوری اطلاعات به شماره شبا  IR-۷۰۰۵۶۰۰۹۰۲۸۰۰۰۰۹۵۸۶۲۹۰۰۱ نزد بانک سامان (به نام سیده نرگس باقرزاده) واریز نموده و اطلاعات پرداخت خود را به آدرس support [at] peirang.net ارسال نموده و یا به شماره تلفن ۶۶۴۶۵۴۲۲-۰۲۱ اعلام نماید. مبلغ فوق شامل هزینه خرید پروانه بهره‌برداری از نرم‌افزار پیرنگ، آموزش راهبری و کاربری به نماینده بهره‌بردار و نصب و راه‌اندازی اولیه روی سرورهای بهره‌بردار است. ( دانلود پیش‌فاکتور )
  • در صورت نیاز به فاکتور رسمی، حدودا به میزان ۳۴% به قیمت‌های درج شده فوق افزوده گردیده و بهره‌بردار می‌تواند پس از واریز وجه، مشخصات مورد نیاز برای ارائه فاکتور شامل نام‌سازمان (شرکت)، کد اقتصادی، شناسه ملّی و آدرس خود را از طریق پست الکترونیکی فوق‌الذکر به مدرسه فنّاوری اطلاعات ارسال نموده و پس از حداکثر زمان یک هفته فاکتور خود را دریافت نماید.
  • در صورت نیاز به برگزاری جلسات مشاوره یا بررسی جزئیات امکانات نرم‌افزار پیرنگ، هزینه برگزاری این جلسات بصورت جداگانه محاسبه گردیده و شایسته است هماهنگی‌های لازم در این زمینه با مدرسه فنّاوری اطلاعات، از طریق مکاتبه با آدرس support [at] peirang.net یا تماس با شماره تلفن ۶۶۴۶۵۴۲۲-۰۲۱ بعمل آید.
  • شایان ذکر است، به منظور ایجاد قابلیت ارائه خدمات مناسب، مدرسه فنّاوری اطلاعات از صدور فاکتور پیش از واریز وجه نرم‌افزار و یا صدور پیش‌فاکتور معذور است.
  • برای کسب اطلاعات در خصوص نسخه با تعداد کاربر نامحدود لطفا فرم زیر را تکمیل و با مدرسه فناوری اطلاعات تماس حاصل فرمایید.
 2. پس از انجام تشریفات مالی و دریافت تائیدیه پرداخت وجه از سوی مدرسه فنّاوری اطلاعات از طریق پست الکترونیکی، بهره‌بردار بایستی یک یا دو نفر از همکاران خود را بعنوان راهبر نرم‌افزار پیرنگ معرفی نماید تا مراحل راه‌اندازی، آموزش و بهره‌برداری از این سامانه با ایشان هماهنگ گردیده و در مراحل بعدی راهبری و کاربری نرم‌افزار به ایشان آموزش داده شود. شایسته است همکار معرفی شده، دانش و توانایی کامل کار با سامانه‌های اطلاعاتی را دارا بوده و آشنایی نسبی با مفاهیم مدیریت پروژه و مدیریت عملکرد در سازمان خود داشته باشد. در صورتی که فرد معرفی شده توانایی مورد نیاز برای راهبری سامانه را نداشته باشد، درخواست تغییر فرد معرفی شده از سوی مدرسه فنّاوری اطلاعات به نماینده بهره‌بردار اعلام خواهد گردید.
 3. بهره‌بردار می‌تواند تا یک ماه پس از نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار پیرنگ، مراتب انصراف خود را از خرید اعلام نموده و در اینصورت مبلغ پرداختی، پس از کسر هزینه‌های نصب و راه‌اندازی و آموزش (معادل ۲۵% مبلغ دریافتی) در وجه ایشان واریز خواهد شد. در این حالت، لازم است مکاتبه‌ای مبنی بر تعهد عدم استفاده از نرم‌افزار پیرنگ از سوی بهره‌بردار برای مدرسه فناوری اطلاعات ارسال گردد و پس از برداشتن نسخه نرم‌افزار از سرور بهره‌بردار، تسویه حساب حداکثر ظرف مدت یک هفته کاری در وجه ایشان انجام می‌پذیرد.

نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار پیرنگ

 1. نرم‌افزار پیرنگ در مدت زمان حداکثر دو هفته پس از خرید (در صورت همکاری مناسب بهره‌بردار در تامین سخت‌افزار و شبکه مورد نیاز اجرای نرم‌افزار) قابل راه‌اندازی و بهره‌برداری است و راه‌اندازی آن می‌تواند توسط کارشناسان سازمان (شرکت) بهره‌بردار و یا توسط همکاران مدرسه فنّاوری اطلاعات انجام پذیرد.
  • در صورت اعلام آمادگی کارشناسان سازمان (شرکت) بهره‌بردار برای نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار پیرنگ، نسخه نرم‌افزار پیرنگ در اختیار نماینده معرفی شده سازمان (شرکت) بهره‌بردارقرار گرفته و ایشان می‌توانند بر اساس توضیحاتی که در ویدئو “مراحل نصب و راه‌اندازی پیرنگ” در بخش “راهنمای تصویری” ذکر شده نسبت به نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار اقدام نمایند. نصب پیرنگ
  • برای نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار پیرنگ توسط همکاران مدرسه فنّاوری اطلاعات، لازم است بهره‌بردار حداقل دو دستگاه سرور (مجازی یا فیزیکی) با مشخصات ذکر شده در بخش “نیازمندی‌های اجرای پیرنگ” با قابلیت دسترسی از راه دور ( بوسیله Remote desktop و یا از طریق نرم‌افزار Any Desk و مانند آن ) با سیستم عاملی از خانواده MS-Windows را راه‌اندازی نموده و مشخصات مربوطه را به همکاران پشتیبانی پیرنگ (از طریق پست الکترونیکی support [at] peirang.net) معرفی نماید. در اینصورت حداکثر تا دو هفته پس از خرید نرم‌افزار، همکاران مدرسه فنّاوری اطلاعات نسبت به نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار پیرنگ بر روی سرور معرفی شده اقدام نموده و یا در صورت وجود هرگونه اشکال یا نیاز به هماهنگی، موارد را جهت بررسی و رفع به نماینده معرفی‌شده بهره‌بردار اعلام خواهند نمود. نصب نرم‌افزار پیرنگ بر روی سیستم عاملی غیر از MS-Windows بایستی توسط کارشناسان سازمان (شرکت) بهره‌بردار انجام پذیرفته و تعهدی از این بابت متوجه همکاران مدرسه فنّاوری اطلاعات نخواهد بود.
  • با نصب نرم‌افزار پیرنگ، کد متن نرم‌افزار نیز بر روی سرورهای بهره‌بردار قرار خواهد گرفت که در نتیجه کارفرما قادر به اعمال هر نوع تغییرات و توسعه نرم‌افزار مطابق نیازهای خود خواهد بود و هیچ محدودیتی از این بابت برای کارشناسان بهره‌بردار وجود نخواهد داشت. بدیهی است در صورت تغییر نرم‌افزار یا دستکاری در اطلاعات بانک اطلاعاتی نرم‌افزار پیرنگ از سوی کارشناسان بهره‌بردار، مدرسه فنّاوری اطلاعات تعهدی در قبال کارکرد صحیح پیرنگ نداشته و مسئولیت با سازمان (شرکت) بهره‌بردار خواهد بود.
  • با توجه به آمادگی مدرسه فنّاوری اطلاعات برای نصب و راه‌اندازی و آموزش نرم‌افزار پیرنگ، انجام هریک از این مراحل توسط کارشناسان سازمان (شرکت) بهره‌بردار، مشمول کاهش هزینه نرم‌افزار پیرنگ نخواهد شد.
  • حق کپی و مالکیت معنوی: هر نسخه از نرم‌افزار پیرنگ بر روی یک سرور نصب شده و از سوی خریدار قابل بهره‌برداری است. بهره‌بردار مجاز به کپی نرم‌افزار پیرنگ تحت هر عنوانی (چه بر روی سرورهای داخل و یا سرورهای خارج از مجموعه خود) نخواهد بود. لذا بهره‌بردار متعهد می‌گردد، این نرم‌افزار را صرفا در حوزه خریداری شده مورد استفاده قرار دهد و چنانچه قصد توسعه آن به سازمان‌های زیرمجموعه یا شرکت‌های همکار را (از طریق نصب‌ نرم‌افزار روی سرورهای دیگری) داشته باشد، حتما نسبت به خریداری نسخ بعدی متناسب با حجم کاربری مورد نظر از مدرسه فنّاوری اطلاعات اقدام نماید. بدیهی است در غیر اینصورت مشمول قوانین نقض حق کپی و مالکیت معنوی در ایران خواهد گردید. برای مثال چنانچه یک شرکت یا سازمان پیرنگ را برای استفاده داخلی کاربران خود (مثلا ۱۲۰ نفر) خریداری می‌نماید و پس از مدتی نیاز به استفاده از نسخه دیگری از نرم‌افزار پیرنگ بر روی (مثلا) یک سرور اینترنتی پیدا می‌کند، شایسته است مجددا نسخه دیگری از نرم‌افزار پیرنگ را برای نصب روی سرور دوّم خریداری نماید.
 2. پس از نصب و راه‌اندازی و آزمون صحت عملکرد نرم‌افزار پیرنگ، کارکردها، رویه‌های مدیریت اطلاعات و رویه‌های راهبری و کاربری پیرنگ به راهبر معرفی شده از سوی سازمان بهره‌بردار به مدت ۴ تا ۸ ساعت بصورت عملی آموزش داده شده و کارکردهای مختلف پیرنگ بصورت تئوری و عملی برای ایشان تشریح خواهد شد. البته همکار مربوطه، می‌توانند تا یک سال پس از نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار پیرنگ، کلیه سوالات یا ابهامات خود را از طریق پست الکترونیکی (آدرس support [at] peirang.net و یا در موارد ضروری بصورت تلفنی) با پشتیبانی پیرنگ در میان گذارده و طی مدت زمان ۲۴ تا ۷۲ ساعت پاسخ خود را دریافت نمایند.
 3. آموزش کاربری کاربران سازمان (شرکت) بهره‌بردار بر عهده راهبر (یا راهبران) نرم‌افزار پیرنگ است. همچنین کلیه موضوعات مربوط به حوزه نرم‌افزار پیرنگ، صرفا از طریق راهبر نرم‌افزار با مدرسه فنّاوری اطلاعات مطرح گردیده و مدیریت کلیه تعاملات کاربران بهره‌بردار در موضوعات مربوط به نرم‌افزار پیرنگ، بر عهده راهبر سامانه خواهد بود. لذا تمامی ارتباطات سازمان (شرکت) بهره‌بردار در خصوص نرم‌افزار پیرنگ صرفا از طریق راهبر سامانه انجام خواهد پذیرفت.
 4. در صورت تغییر راهبر معرفی شده در طول دوره بهره‌برداری از پیرنگ و تمایل سازمان یا شرکت بهره‌بردار به آموزش نفرات دیگری در این زمینه، هزینه آموزش بصورت جداگانه (از قرار هر نفر ۱۵ میلیون ریال) قابل برآورد خواهد گردید. بدیهی است آموزش‌های ارائه شده شامل رویه‌های پشتیبانی بانک اطلاعاتی، وب سرورها، مدیریت Backup و Restore اطلاعات و مواردی از این دست نبوده و مسئولیت این موارد بر عهده سازمان بهره‌بردار خواهد بود. البته رویه‌های پیشنهادی مدرسه فنّاوری اطلاعات در خصوص مدیریت Backup اطلاعات پیرنگ، همراه با آموزش راهبری نرم‌افزار در اختیار کارشناس سازمان (شرکت) قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی پیرنگpeirang-support

 • همانطور که در بخش پیشین ذکر شد، با توجه به سادگی مدیریت و نگهداری نرم‌افزار پیرنگ، معمولا نیازی به پشتیبانی آن از سوی سازمان بهره‌بردار احساس نشده و کلیه عملیات پشتیبانی آن توسط کارشناسان فناوری اطلاعات سازمان (شرکت) بهره‌بردار قابل انجام است. در مواردی که نیاز به بازبینی یا اعمال تغییراتی از سوی مدرسه فنّاوری اطلاعات بر روی سرور بهره‌بردار باشد، شایسته است تمهیدات لازم جهت دسترسی به سرور مربوطه از طریق اینترنت توسط راهبر پیرنگ (نماینده و رابط بهره‌بردار در موضوعات مربوط به این نرم‌افزار) انجام پذیرفته و رویه دسترسی (بصورت Remote desktop یا از طریق نرم‌افزار Any Desk و مانند آن ) در اختیار پشتیبانی مدرسه فنّاوری اطلاعات قرارگیرد.
 • در موارد استثناء یا مواردی که بهره‌بردار تمایل به عقد قرارداد پشتیبانی برای مدیریت اطلاعات و مشاوره در امور مدیریت عملکرد و مدیریت پروژه (بر اساس پیرنگ) را داشته باشد، مراتب بصورت جداگانه قابل طرح خواهد بود. برای این منظور، بهره‌بردار می‌تواند شرح موضوعات مورد نظر خود در پشتیبانی نرم‌افزار پیرنگ را به آدرس support [at] peirang.net ارسال نماید تا همکاران پشتیبانی پیرنگ موضوعات را بررسی و نتیجه را به اطلاع ایشان برسانند.
 • برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کارکردهای نرم‌افزار پیرنگ و یا تناسب آن با سازمان یا شرکت خود و همچنین برای خرید این‌ نرم‌افزار می‌توانید فرم زیر را تکمیل و ارسال نموده و یا از یکی از طرق ذکر شده در فرم تماس با ما با همکاران مدرسه فنّاوری اطلاعات تماس حاصل فرمایید.

≡ نام سازمان یا شركت: (الزامی)

≡ تعداد پروژه‌های سازمان یا شركت در سال چقدر است؟

≡ تعداد كاربران پیرنگ در سازمان یا شركت چقدر است؟

≡ در سازمان یا شركت شما ...

≡ كاركردی كه برای پیرنگ در سازمان/ شركت در نظر گرفتید چیست؟

≡ از چه طریقی با پیرنگ آشنا شده‌اید؟

≡ آدرس پست الکترونیکی: (الزامی)

≡ شماره تلفن سازمان یا شركت: (الزامی)

≡ شماره تلفن همراه شما (الزامی)