راهنمای تصویری پیرنگ

راهنمای تصویری پیرنگ، در شش بخش و بصورتی بسیار ساده به شرح کارکردهای اولیه نرم‌افزار پیرنگ می‌پردازد. این بخش می‌تواند (به تناسب سطح دسترسی) برای آموزش اولیه کلیه کاربران جهت ثبت و مدیریت کارهای روزمره بکار گرفته شود.

دو بخش اول برای مدیر ارشد سایت در راه‌اندازی پیرنگ و تعریف پروژه‌ها در نظر گرفته شده است.

۱) بخش اول: شروع کار با پیرنگ ( کیفیت ۴۸۰p :: کیفیت ۷۲۰p )

۲) بخش دوم: مدیریت پروژه ها ( کیفیت ۴۸۰p :: کیفیت ۷۲۰p )

بخش‌های سوم و چهارم برای تمامی کاربران نرم‌افزار پیرنگ کاربرد داشته و حاوی روش ثبت و رسیدگی به امور جاری روزانه یا فعالیت‌هایی از پروژه است که به یک کارشناس یا کاربر منتسب شده است.

۳) بخش سوم: مدیریت کارها ( کیفیت ۴۸۰p :: کیفیت ۷۲۰p )

۴) بخش چهارم: مدیریت کارهای روزانه ( کیفیت ۴۸۰p :: کیفیت ۷۲۰p )

دو بخش پنجم و ششم شامل نکاتی در برنامه‌ریزی و کنترل پیشرفت پروژه است که معمولا برای مدیر پروژه یا مدیر فعالیت کاربرد خواهد داشت. مدیران پروژه‌ها می‌توانند در بخش پنجم با روش ساده و موثری در برنامه‌ریزی پروژه‌ها آشنا شده و در بخش ششم با کارکردهای متنوع داشبوردهای پیرنگ از جمله داشبورد کنترل پیشرفت پروژه، داشبورد وضعیت پروژه‌ها و گزارشات آماری آشنا شوند.

۵) بخش پنجم: برنامه‌ریزی پروژه ( کیفیت ۴۸۰p :: کیفیت ۷۲۰p )

۶) بخش ششم: کنترل پیشبرد پروژه با داشبوردها ( کیفیت ۴۸۰p :: کیفیت ۷۲۰p )

توضیح: داشبورد عملکرد همکاران از جمله داشبوردهای جدیدی است که به نرم‌افزار پیرنگ اضافه شده و راهنمای تصویری آن انشاءالله به زودی تهیه و به این بخش اضافه خواهد شد.

چنانچه پس از مشاهده این تصاویر پرسش یا ابهامی در کاربری سامانه پیرنگ داشتید، می‌توانید از بخش تماس با ما موضوع را با کارشناسان پشتیبانی این سامانه در میان گذاشته و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمائید.